Kadın Girişimci İş Buluşmaları

KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ve Garanti Bankası işbirliğinde düzenlenen, Kadın girişimcileri yeni pazarlarla tanıştırmayı ve onlara yeni

Kadin_Girisimci_is_Bulusmalari_2KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ve Garanti Bankası işbirliğinde düzenlenen, Kadın girişimcileri yeni pazarlarla tanıştırmayı ve onlara yeni iş imkanları sağlamayı hedefleyen “Kadın Girişimci İş Buluşmaları” 12 Mayıs’ta Swissotel’de gerçekleşti.

Girişimciler ile profesyonellerin bir araya geldiği etkinlik fuar havasında geçti. Kadın girişimciliğine verdiği önem sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan Güloğlu Plastik de etkinlikte stand açtı. Güloğlu Plastik genel Müdür’ü Gülçin Güloğlu pek çok girişimci ile bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı ve Güloğlu Plastiğin kadın girişimciliği hakkında gerçekleştirdiği projelerini anlattı.

Verimli geçen etkinlik; hızlandırılmış iş bağlantıları, dijital pazarlama, dış ticaret ödeme yöntemleri ve satın almacılar paneli gibi eğitici söyleşilerle sonlandı.

 

Kadin_Girisimci_is_Bulusmalari_3

Kadin_Girisimci_is_Bulusmalari_4

Pin It